Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Postaw na skuteczność i profesjonalizm!

  • doradztwo telefoniczne
  • części najwyższej jakości
  • naprawa 24h
  • atrakcyjne ceny
  • elastyczne godziny przyjęć
  • pasja i zaangażowanie
Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem "Bosch Car Service"  - Tworzymy Najlepszy Zespół Mechaników w Regionie - Nasi Pracownicy to Wykwalifikowani Specjaliści.

Zadzwoń

600555977 

Haki Holownicze

 Montaż haków holowniczych

Montaż haków holowniczych to bardzo popularna usługa pozwalająca zwiększyć możliwości przewozowe naszego samochodu. Hak holowniczy umożliwia ciągnięcie przyczepy, ale także przewóz rowerów za pomocą uchwytu montowanego właśnie na kuli haka. Współczesne haki holownicze są starannie zaprojektowanymi urządzeniami. Mogą być wyposażone w system chowania kuli pod podwozie samochodu na czas, kiedy nie jest ona używana. Istnieją także systemy z kulą całkowicie odłączaną i w takim przypadku kula z ramieniem zabezpieczana jest zamkiem, w celu zapobiegnięcia jej kradzieży.

Montaż haka holowniczego jest czynnością zajmującą kilka godzin. Zestaw haka musi być dostosowany do typu samochodu, gdyż belka haka przymocowywana jest do elementów nośnych nadwozia pojazdu. Punkty mocowania są ściśle określone przez producenta samochodu. Do montażu używa się śrub o odpowiedniej klasie wytrzymałości, które wchodzą w skład zestawu montażowego haka. Należy także zadbać o odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne wykonanych w karoserii otworów, aby podciekająca woda nie powodowała ich rdzewienia.

Oprócz mechanicznego przymocowania belki haka do samochodu konieczne jest także podłączenie gniazda elektrycznego haka do instalacji elektrycznej, co umożliwi działanie w przyczepie świateł pozycyjnych, hamowania, przeciwmgłowych, kierunkowskazów oraz cofania. Tu także, ważny jest fachowy montaż, aby zminimalizować ingerencję w instalację elektryczną samochodu. W przypadku nowoczesnych pojazdów, w których klasyczna instalacja zastąpiona jest przez magistralę CAN, niefachowy montaż spowoduje awarię.

Ze względów bezpieczeństwa oraz chcąc zapewnić sobie możliwość komfortowego i bezproblemowego korzystania z haka, warto zakupić zestaw uznanej na rynku firmy, a usługę montażu zlecić wykwalifikowanemu warsztatowi.

 
Montaż haków  holowniczych
  • Proponujemy Państwu bezpieczny i profesjonalny montaż haków holowniczych w Oświęcimiu . W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę haków holowniczych najbardziej znanych marek jak chociażby Audi, Ford, Mercedes i wiele innych, dzięki czemu każdy nasz klient może znaleźć u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Montowanie haków holowniczych odbywa się u nas w sposób profesjonalny, więc każdy nasz klient może mieć pewność, że wszystko zostało odpowiednio dopracowane, a konstrukcja jest solidna. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa i komfort, dzięki czemu wszystkie świadczone przez nas usługi znajdują się na wysokim poziomie, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji w zakresie diagnostyki i montażu.

  • W naszym serwisie samochodowym montujemy haki holownicze zarówno do aut osobowych, jak i dostawczych. Każdy produkt objęty jest gwarancją, dzięki czemu nasi klienci mogą poczuć się bezpiecznie.
  • Zamontowanie haków holowniczych to wiele korzyści i przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego warto się nad tym zastanowić. Dzięki takiemu montażowi można swobodnie dołączyć do swojego samochodu przyczepę i wyruszyć spokojnie na swoje wymarzone wakacje lub przetransportować różne produkty. Dlatego zamiast na siłę wpychać coś do samochodu, lepiej zdecydować się na profesjonalny montaż, a wtedy każdy kierowca będzie mógł bezpiecznie jeździć wraz ze swoimi bagażami.

Polecamy usługi naszego serwisu w tym zakresie.  Dzięki nam zamontowany hak będzie profesjonie i bezpiecznie .

Korzystamy z części: