Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Postaw na skuteczność i profesjonalizm!

  • doradztwo telefoniczne
  • części najwyższej jakości
  • naprawa 24h
  • atrakcyjne ceny
  • elastyczne godziny przyjęć
  • pasja i zaangażowanie
Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem "Bosch Car Service"  - Tworzymy Najlepszy Zespół Mechaników w Regionie - Nasi Pracownicy to Wykwalifikowani Specjaliści.

Zadzwoń

600555977 

Peugeot Belka Cena

 

 

Dla miłośników marki Peugeot mamy dobrą wiadomość – do większości modeli możemy zaproponować tylną belkę po fachowo wykonanej regeneracji. Zyskują w ten sposób sprawdzony produkt w korzystnej cenie. Prosimy o zapoznanie się z listą modeli marki Peugeot, do których może zostać dopasowana tylna belka z naszej oferty.

Peugeot 106

Samochód produkowany w latach 1991 – 2003, zaliczający się do segmentu klasy miejskiej. Swego czasu był to najmniejszy model Peugeota i był bardzo popularny w latach dziewięćdziesiątych. W tym modelu nie obyło się jednak bez wad, którymi była słaba jakość plastików użytych do wykończenia wnętrza i niewiele miejsca dla pasażerów.

650 zł
 

Peugeot 206

Peugeot 206 to model francuskiej marki , który osiągnął sukces i był najlepiej sprzedającym się samochodem Peugeota. Następca modelu 205 produkowany od roku 1998 w wersjach hatchback , 2-drzwiowe cabrio-coupe z elektrycznym sztywnym dachem zwane CC. Wersja GT do homologacji jako auto rajdowe klasy WRC. W 2005 roku dołączyła wersja 5-drzwiowe kombi zwane SW, a 2005 roku zaprezentowano wersję sedan. Pięć lat po debiucie został zmodernizowany, dostał nowe światła oraz elementy pasa przedniego. Peugeot w 2005 roku świętował wyprodukowanie pięciomilionowego egzemplarza 206. Kierowcy wybierali Peugeota 206 pomimo iż na rynku nie brakowało bardziej nowoczesnych konkurentów. Peugeot 206 produkowany był do 2012 roku i zastąpił go Peugeot 207.Kierowcy chwalą Peugeota 206 za przestronną, ergonomiczną i funkcjonalną kabinę oraz dobre i wygodne zawieszenie zwane tylną belka. Oś skrętna w Peugeocie daje naprawdę wysoki komfort jazdy. Wadą tylnej belki jest jej niska odporność na wilgoć która dostaje się do łożysk i czopów niszcząc oś skrętną. Koszt nowej belki jest bardzo duży lecz na rynku dostępne są tylne belki regenerowane. Dzięki wymianie łożysk i czopów oraz naprawie wahaczy tylna belka dostaje drugie życie. Tylna belka Peugeot 206 jest najczęściej naprawianym zawieszeniem spośród wszystkich modeli tej marki.

  700zł
 

Peugeot 306

Samochód osobowy w segmencie klasy C, produkowany był w latach 1993 – 2001 przez koncern PSA. Auto w tamtych latach było uznawane za wygodne i zapewniało sprawne poruszanie się po mieście jak i podczas dłuższej podróży. Mechanicznie model ten był prawie identyczny jak Citroen ZX, którego produkowano z dwuletnim wyprzedzeniem. Peugeot 306 w 1997 roku przeszedł facelifting. Przeprojektowano reflektory, światła tylne, zderzaki, maska oraz deska rozdzielcza. W 1999 roku nastąpiły kolejne zmiany wizualne. Tylne zawieszenie w tym pojeździe jest niezależne, a jego konstrukcja opiera się na poprzecznej rurze nośnej w której osi pracują ułożyskowane wahacze. Rolę elementów sprężystych (oraz stabilizatora) pełnią drążki skrętne i chyba dlatego popularnym błędem jest nazywanie tego i podobnych rozwiązań belką skrętną. Peugeot 306 był nieprzerwanie produkowany do 2001 roku w różnych wersjach nadwozia. Wersja kabriolet i kombi była jeszcze produkowana do 2002 roku. W 2001 zastąpił go młodszy brat czyli Peugeot 307.

  800zł

Peugeot Partner

Samochód produkowany w wersji osobowej oraz osobowo-dostawczej typu kombivan. Produkowany wspólnie z firmą Citroen 1 latach 1996 – 2008. Do tej pory wystąpiły dwie generacje tego modelu. W chwili wejścia na rynek stworzył nowy segment samochodów uniwersalnych. Partner został zaprojektowany jako całkowicie nowa konstrukcja, ale w jego budowie wykorzystano elementy pochodzące z innych aut koncernu PSA (np. zawieszenie przednie typu McPherson pochodzi z modelu 306, a tylne drążki skrętne zostały zaadaptowane z 405 kombi). Auto do dzisiaj wykorzystywane głównie przez firmy i służy jako samochód dostawczy. Peugeot Partner drugiej generacji jest całkowicie nową konstrukcją, między innymi różnice możemy znaleźć w tylnym zawieszeniu. Pod koniec lutego 2015 roku Peugeot przeprowadził gruntowny lifting karoserii.

  700zł
 

Peugeot 405

Auto zaliczało się do klasy średniej, produkowane w latach osiemdziesiątych. Produkowany przez koncern Peugeot. Auto mało używane na Polskich drogach. Jako ciekawostkę można dodać, iż model ten 405 był ostatnim samochodem sprzedawanym w Stanach Zjednoczonych przez firmę Peugeot. Auto oferowane było jako sedan i kombi z napędem na przednie lub cztery koła. Jako ciekawostka to w 1990 roku FSO stworzyło prototyp Poloneza Caro z przednimi lampami od Peugeota 405.

  700zł
 

Korzystamy z części: