Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Postaw na skuteczność i profesjonalizm!

  • doradztwo telefoniczne
  • części najwyższej jakości
  • naprawa 24h
  • atrakcyjne ceny
  • elastyczne godziny przyjęć
  • pasja i zaangażowanie
Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem "Bosch Car Service"  - Tworzymy Najlepszy Zespół Mechaników w Regionie - Nasi Pracownicy to Wykwalifikowani Specjaliści.

Zadzwoń

600555977 

Renault Belka Cena

 

 

Dla miłośników marki Renault mamy dobrą wiadomość – do większości modeli możemy zaproponować tylną belkę po fachowo wykonanej regeneracji. Zyskują w ten sposób sprawdzony produkt w korzystnej cenie. Prosimy o zapoznanie się z listą modeli marki Renault, do których może zostać dopasowana tylna belka z naszej oferty.

Renault Megane

Samochód niezwykle popularny, używany do dzisiaj. Auto klasy kompaktowej produkowany przez koncern motoryzacyjny Renault od 1995 roku. Model ten zastąpił wysłużonego Renault 19. Pierwsza generacja tego modelu była sprzedawana na rynek całego świata. Tylna belka skrętna w tym modelu nie była pozbawiona wad. Nasze dziurawe drogi i warunki atmosferyczne prowadziły do szybszego zużycia elementów zawieszenia w tym modelu. Tylne Pojazd zbudowany został od podstaw, jednak niektóre elementy wyposażenia tj. silniki, skrzynie biegów oraz zawieszenie zaczerpnięte były z poprzednika. Jako pierwsze wersje nadwoziowe wprowadzono na rynek 5-drzwiowego hatchbacka oraz 2-drzwiowe coupé. W późniejszym okresie wyszła wersja kombi. Auto dzisiaj doczekało się już 3 generacji tego modelu i zapewne koncern Renault na tym nie poprzestanie.

650 - 750 zł
 

Renault Megane Scenic

Auto w pierwszej generacji produkowane w latach 1996 – 2003. Scenic jest samochodem osobowym o nadwoziu minivan. W 1997 roku to auto rodzinne zostało uznane Samochodem Roku. Początkowo był on tylko odmianą nadwoziową modelu Megane. Modelem tym zazwyczaj podróżowały całe rodziny przez co auto było w większości jego czasu obciążone. Ta sytuacja przyczyniałą się również jako jeden z elementów do zużywania się tylnej osi skrętnej. Często można było zauważyć pochylenie kół tylnych co świadczyło jednoznacznie, iż zawieszenie (tylna belka skrętna) podlega wymianie bądź regeneracji. W latach 2003 – 2009 Renault Megane Scenic produkowany jest w nowej odsłonie (2 generacja).

  800zł

Renault Laguna

Samochód produkowany w trzech generacjach od 1994 do 2015 roku. Jest to rodzinny samochód osobowy, który występuje w wersji hatchback jak i kombi. Pierwsza generacja tego modelu przypadła na lata 1994-2001 i to ona odniosła największy sukces ze wszystkich generacji. Przez cały okres produkcji poziom wyposażenia standardowego wzrastał. Tylne zawieszenie w tym modelu jak i w większości aut francuskich produkowanych w tamtych latach ulegała eksploatacji. Regeneracja tylnej belki przypadała średnio co kilka lat lub co ok. 50tys. kilometrów.

750 zł
 

Renault Kangoo

Model ten został pokazany światu w 1998 roku. Został on przyjęty niezwykle dobrze ze względu na swoją funkcjonalność. Pokazany został zarówno jako samochód osobowy jak i dostawczy. Modele te wykorzystywane są częściej przez firmy jako tzw. dostawczaki. Wersji osobowych jest nieco mniej na polskim rynku. Tylna belka w tym modelu jest wymieniana wg. Naszych statystyk na równi z modelami Citroen Berlingo i Peugeot Partner. Samochody dostawcze przewożą często więcej niż dopuszcza na to producent co prowadzi do szybszego zużycia się części nadwozia. Tylna belka Renault Kangoo jest bardziej narażona na większe obciążenia i powinna być wymieniana co ok. 40 tys kilometrów. Od 2008 roku model ten jest produkowany w drugiej generacji.

  800zł
 

Renault Clio I

Samochód osobowy w segmencie B produkowany przez koncern Renault od 1990 roku. Clio w wersji pierwszej wyprodukowane zostało w 4 mln egzemplarzy, zastępując model Renault 5. Auto produkowane do dnia dzisiejszego, które doczekało się już 4 generacji. Modele te są bardzo popularne przez ośrodki nauki jazdy oraz ośrodki egzaminacyjne w naszym kraju.

750 zł
 

Renault 19

Samochód produkowany w latach 1988 – 1996 dla rynku europejskiego. Model ten był ostatnim, którego w nazwie była liczba. Auto wyjeżdżało w wersjach trzy, cztero i pięciodrzwiowych oraz cabrio. Produkcję Renault 19 kontynuowano jeszcze w Argentynie dla potrzeb tamtejszego rynku aż do roku 2001. Tylna belka w tym aucie była podobnej konstrukcji co w modelu Renault Laguna. Żywotność oryginalnego zawieszenia nie przekraczała 50 tysięcy kilometrów.

750 zł

Korzystamy z części: