Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Postaw na skuteczność i profesjonalizm!

  • doradztwo telefoniczne
  • części najwyższej jakości
  • naprawa 24h
  • atrakcyjne ceny
  • elastyczne godziny przyjęć
  • pasja i zaangażowanie
Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem "Bosch Car Service"  - Tworzymy Najlepszy Zespół Mechaników w Regionie - Nasi Pracownicy to Wykwalifikowani Specjaliści.

Zadzwoń

600555977 

Naprawa rozruszników

Naprawa rozruszników

 
 

rozrusznikRozrusznika używany kilka razy dziennie, więc powinniśmy zauważyć każdą usterkę tego układu. Gdy po przekręceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik pracuje zbyt wolno nie musi to zawsze oznaczać rozładowanego akumulatora. Przyczyną może być awaria rozrusznika. Inne objawy to nadmierne hałasy podczas uruchamiania pojazdu, metaliczne stuki, praca bez charakterystycznego terkotu z równoczesnym zwiększeniem prędkości obrotowej oraz brak reakcji na przekręcenie kluczyka w stacyjce.

Nasza firma proponuje Państwu naprawy rozruszników. Rozrusznik jest demontowany z pojazdu a następnie sprawdzane na specjalnym stole probierczym. W razie potrzeby wymieniane na nowe wszystkie elementy elektryczne oraz mechaniczne.
Koszty związane z naprawą rozrusznika to jego demontaż-montaż - cena od 50 zł oraz naprawa rozrusznika polegająca na sprawdzeniu części składowych, ich weryfikacji a następnie wymianie uszkodzonych na nowe - cena możliwa do ustalenia dopiero po wykonaniu w/w czynności z reguły waha się w okolicach 120-400 zł.

 

 

Opis:

1 - tuleja ślizgowa

2 - ogranicznik ruchu zespołu sprzęgającego

3 - zębnik

4 - sprzęgło

5 - dźwignia

6 - elektromagnetyczny włącznik rozrusznika

7 - przyłącze elektryczne

8 - tuleja ślizgowa

9 - szczotki

10 - komutator

11 - wirnik

12 - stojan

13 - obudowa

14 - sprężyna

Korzystamy z części: