Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Dlaczego my

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Ceny bez niespodzianek

Korzystając z naszej oferty samodzielnie dobierasz usługi, które dla Twojej wygody zebraliśmy w  grup pakietowych. Jeśli nie wiesz jakie naprawy są potrzebne Twojemu samochodowi, wybierz jeden z pakietów z grupy "Inspekcje i Kontrole". W całym procesie rezerwacji masz kontrolę nad ilością zamówionych usług i poziomem wydatków. Co ważne, nikt nie będzie Cię namawiał na usługi, które nie są Ci potrzebne, ani żadna usługa nie zostanie wykonana bez Twojej zgody !

 

Umówienie do 100% on-line

Do naszego serwisów najwygodniej umawiasz się przez internet lub telefonicznie. Oznacza to, że możliwość umówienia jest dla Ciebie dostępna 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Ty ustalasz zakres, czas i cenę. Formularz prowadzi Cię od początku, do końca umówienia. Na koniec otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji, ostateczną ceną i zakresem wybranych usług. W razie potrzeby wykonamy do Państwa telefon.

 

Naprawa w 24h

Naszym standardem jest wykonanie usługi w ciągu 24 godzin. Dzięki temu, już w procesie umawiania, ustalamy wstępną datę odbioru swojego samochodu.

 

Części wysokiej jakości

Wszystkie usługi realizowane w serwisach są wykonywane przy użyciu zamienników klasy Q i O. Oznacza to, że są to części oryginalne z logo producenta Twojego samochodu (oznaczenie O), lub części produkowane przez tego samego producenta, na tej samej linii produkcyjnej, ale bez logo (oznaczenie Q). To daje Ci gwarancję ich najwyższej jakości. Natomiast dzięki temu, że BOSCH SERVICE jest częścią największej grupy motoryzacyjnej w Polsce, jesteśmy w stanie zapewnić Ci poziom cen części niedostępny dla innych. 

 

Elastyczne godziny przyjęć

Zawsze staramy się dopasować do Ciebie godziny przyjęcia i odbioru pojazdu można z nami ustalać indywidualnie.

 

Indywidualny konto klienta

Dla Twojego komfortu zadbaliśmy o możliwość prowadzenia pełnej kartoteki napraw twojego pojazdu. Nasz system zachowa dane Twojego samochodu i/lub Twojej firmy, dzięki czemu kolejne umówienia będą przebiegać jeszcze sprawniej. Udostępnimy Ci również historię serwisową Twojego samochodu. Data ostatniej wymiany oleju, przeglądu klimatyzacji, czy wymiany klocków? Te wszystkie informacje wydrukujemy lub prześlemy elektronicznie. Udokumentowana historia serwisowa Twojego samochodu to także korzyść przy jego sprzedaży.
 
.

Korzystamy z części: