Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem "Bosch Car Service"  - Tworzymy Najlepszy Zespół Mechaników w Regionie - Nasi Pracownicy to Wykwalifikowani Specjaliści.

Zadzwoń

600555977 

Pomoc Drogowa

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Pomoc drogowa 24h - tel. 600 555 977

W podróży może się zdarzyć naprawdę wszystko. Dlatego warto wiedzieć, gdzie się zgłosić w razie wystąpienia problemów z autem. Nasza pomoc drogowa 24h to przede wszystkim holowanie samochodów osobowych i lekkich dostawczych do warsztatów, gdzie Twoje auto zostanie bardzo szybko naprawione.

Nasza firma z Oświęcimia to również wypożyczalnia samochodów zastępczych, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, jak będziesz dojeżdżać do pracy, kiedy Twój pojazd się zepsuje. Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić życie kierowcom. Jeśli potrzebujesz auta, koniecznie zgłoś się do nas, a my wypożyczymy je Tobie, aby ułatwić Ci oczekiwanie aż Twoje własne nie zostanie naprawione.

Poza tym, że oferujemy wypożyczanie samochodów zastępczych, w zakres naszej pomocy drogowej 24h wchodzi również odwóz osób do miejsca zamieszkania i możliwość przechowania auta na parkingu powypadkowym. Nasi wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy dodatkowo oferują profesjonalną pomoc podczas procesu naprawy.

Dzięki temu, że nasza pomoc drogowa dostępna jest przez 24h, możesz zgłosić się do nas w każdej porze dnia i nocy. Bez względu na to czy jest to niedzielne popołudnie, czy godzina trzecia w nocy, chętnie zajmiemy się wszystkimi sprawami po wypadku. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc kierowcom i pasażerom w każdej możliwej sytuacji. Doskonale rozumiemy, że kiedy auto stanie na drodze wiąże się to z ogromnym stresem. Dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszystko załatwić sprawnie i bezproblemowo. Jeśli więc miałeś wypadek i nie wiesz, co zrobić – zadzwoń do nas!

 

Kontakt:

W godzinach pracy serwisu (pn-pt 7.00-18.00, sob. 7.00-14.00):  tel. 600 555 977

Korzystamy z części: