Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem "Bosch Car Service"  - Tworzymy Najlepszy Zespół Mechaników w Regionie - Nasi Pracownicy to Wykwalifikowani Specjaliści.

Zadzwoń

600555977 

Niektóre Usług Bosch CAR Service CARBELGIUM

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów.

                                                                                                          cena usługi: od 275 zł

Przecietnie wchodzi od 10 - 15L na jedną wymianę dynamicznie a około 5L na statycznie

                                                                                 cena za 1L: od 25 zł

Jeżeli wymagany jest filtr cena: od 80zł

Statyczna wymiana oleju w skrzyni biegów cena usługi: 150zł

(Ze względu na różnorodność skrzyń wyślij zapytanie lub zadzwoń o dokładną cenę)

Elektrytka i oświetlenie

W grupie "Elektryka i oświetlenie" proponujemy Ci trzy usługi:
 
 1. Wymiana żarówki reflektora przedniego- Cena pakietu obejmuje usługę wymiany 1-szt żarówki reflektora przedniego (H1, H4, H7) oraz ustawienie świateł. Usługa nie zawiera ceny części.             

  cena usługi: 29 zł

   

 2. Regulacja reflektorów przednich- niewłaściwie ustawione reflektory to jedna z częstszych usterek w samochodach. Warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo nocnych podróży. Dodatkowo trzeba pamiętać o tym, że właściwie wyregulowane reflektory to jedno z kryterium badania rejestracyjnego pojazdu. Cena pakietu obejmuje usługę kontroli i korekty ustawienia reflektorów przednich.

  cena usługi: 9 zł

   

 3. Diagnostyka komputerowa układów elektronicznych samochodu- jeśli niepokoi Cię praca silnika lub zapaliła się jakakolwiek kontrolka, która normalnie nie powinna się świecić - umów się do serwisu. Mając do dyspozycji profesjonalny diagnoskop precyzyjnie sprawdzimy błędy, które rejestruje komputer pokładowy Twojego samochodu. Cena tej usługi obejmuje:
 • podpięcie testera do złącza diagnostycznego,
 • odczyt kodów błędów i wskazanie potencjalnych usterek
 • wskazanie możliwości i wycena naprawy
 • kasowanie błędów

cena usługi: 99 zł

 

*Dalej - Umów Wizytę*

Inspekcje Kontrole Przegląd

Przegląd auta przed zakupem

Kupując używany samochód, zwłaszcza niewiadomego pochodzenia, warto zasięgnąć porady u profesjonalisty. Zapraszamy na przegląd do sieci BOSCH SERVICE, gdzie nasi mechanicy sprawdzą dla Ciebie:
1. Układ hamulcowy - 9 punktów kontrolnych
2. Układ kierowniczy i zawieszenie - 8 punktów kontrolnych
3. Grubość powłoki lakierniczej - pomiar wszystkich elementów karoserii Profesjonalnym miernikiem elektronicznym.
4. Odczyt kodów z komputera pokładowego
5. Silnik i układ napędowy - kultura pracy i wycieki
6. Układ chłodzenia - szczelność, stan elementów, temperaturę krzepnięcia płynu
7. Inne - stan podwozia i nadwozia, stan elementów układu wydechowego, oświetlenie i ogumienie

Tylko u nas: 160 zł

Kontrola stanu samochodu

Jeśli nie wiesz, co psuje się w Twoim samochodzie - sprawdzimy to dla Ciebie. W ramach inspekcji "Kontrola stanu samochodu" sprawdzimy jego najważniejsze podzespoły, dzięki czemu dowiesz się który z nich wymaga naprawy:

1. Układ hamulcowy - stan i grubość elementów ciernych, stan i poprawność działania elementów mechanizmu hamulca zasadniczego i postojowego, szczelność układu
2. Układ kierowniczy i zawieszenie - luzy i stan elementów zawieszenia przód i tył oraz układu kierowniczego
3. Silnik - kultura pracy, wycieki, działanie osprzętu silnika
4. Układ napędowy - stan elementów przeniesienia napędu, wycieki
5. Układ chłodzenia - szczelność, stan i poprawność działania elementów układu,
6. Układ wydechowy - stan elementów, szczelność 7. Koła i opony - uszkodzenia, stan elementów, zużycie bieżnika, ciśnienie Kontrola stanu samochodu kończy się jazdą próbną wykonywaną przez wykwalifikowany personel naszego serwisu.

Tylko u nas: 99 zł

Kontrola zawieszenia i układu kierowniczego

Wyraźne odgłosy pracy zawieszenia typu: stuk/skrzypienie, niestabilne zachowanie pojazdu przy pokonywaniu zakrętów, niesymetryczne zużycie ogumienia czy "ściąganie" w czasie jazdy na wprost, to objawy zużycia elementów tych układów. Koniecznie trzeba wtedy sprawdzić zawieszenie i układ kierowniczy. Zapraszamy do serwisów gdzie dokonamy:

1. Oceny stanu technicznego elementów obu układów
2. Kontroli luzów w zawieszeniu przód i tył.
3. Kontroli luzów w układzie kierowniczym Każda kontrola kończy się jazdą próbną wykonywaną przez wykwalifikowany personel naszego serwisu. Jeśli wykrytą usterkę usuniesz u nas - kontrolę masz ZA DARMO.

Tylko u nas: 39 zł

Kontrola hamulców przód i tył

Układ hamulcowy powinieneś sprawdzić co najmniej wtedy, kiedy poczujesz jakąkolwiek nieprawidłowość w jego działaniu, np. tarcie, drgania nadwozia/kierownicy, brak stabilności samochodu podczas hamowania. Umów sie do serwisów. Dokładnie sprawdzimy:

1. Stan i grubość elementów ciernych (tarcze, klocki, szczęki i bębny),
2. Szczelność układu pod kątem wycieków,
3. Poziom i stan płynu hamulcowego (stopień "zawodnienia") Każda kontrola kończy się jazdą próbną wykonywaną przez wykwalifikowany personel naszego serwisu. Jeśli wykrytą usterkę usuniesz u nas - kontrolę masz ZA DARMO.

Tylko u nas: 39 zł

Kontrola układu chłodzenia

Jeśli chcesz komfortowo podróżować (ogrzewanie wnętrza), utrzymać w dobrej kondycji silnik Twojego samochodu, zbliża się zima i nie wiesz jaką temperature krzepnięcia ma płyn w układzie chłodzenia - zapraszamy do naszego serwisu, gdzie sprawdzimy: Szczelność układu Jakość płynu (czystość i temperature krzepnięcia) Działanie podstawowych elementów (wentylator, termostat, wskaźnik temperatury oraz nadmuch wewnętrzny). Jeśli wykrytą usterkę usuniesz u nas - kontrolę masz ZA DARMO.

Tylko u nas: 39 zł

Diagnostyka komputerowa układów elektronicznych samochodu

Jeśli niepokoi Cię praca silnika lub zapaliła się jakakolwiek kontrolka, która normalnie nie powinna się świecić - umów się do serwisu. Mając do dyspozycji profesjonalny diagnoskop FSA 740 precyzyjnie sprawdzimy błędy, które rejestruje komputer pokładowy Twojego samochodu. Cena tej usługi obejmuje: podpięcie testera do złącza diagnostycznego, odczyt kodów błędów i wskazanie potencjalnych usterek wskazanie możliwości i wycena naprawy kasowanie błędów.

Tylko u nas: 99 zł

Klimatyzacja Odgrzybianie

W grupie "Klimatyzacja" proponujemy Ci trzy usługi:

1.

Serwis układu klimatyzacji - to specjalny pakiet, którego cena obejmuje:

 • opróżnienie układu klimatyzacji ze starego czynnika chłodzącego,
 • uzupełnienie różnicy układu nowym czynnikiem chłodzącym, (20zł za 100g)
 • uzupełnienie oleju i barwnika,
 • sprawdzenie wydajności i szczelności układu,
 • sprawdzenie stanu kompresora,

cena usługi: 100 zł

2.

Dezynfekcja klimatyzacji - w ramach tej usługi wyczyścimy Twoją klimatyzację ze szkodliwych drobnoustrojów. Cena podana w formularzu zawiera usługę oraz                                               środek bakteriobójczy.

cena usługi: 69 zł

3.

Wymiana filtra kabinowego/przeciwpyłkowego - Wymiana tego elementu jest zalecana przy dezynfekcji układu klimatyzacji lub w sytuacji, kiedy wewnątrz                                                  Twojego samochodu nadmiernie parują szyby.

                                                                                                                                                                                                                                               cena usługi: od 1 zł

Silnik Inspekcja Olej Filtr

Najważniejszą czynnością eksploatacyjną związaną z prawidłową obsługą naszego samochodu jest wymiana oleju. W Bosch Service CARBELGIUM tą usługę wykonasz w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. Doskonałej jakości oleje marki SHELL MOTUL CASTROL, filtry oleju renomowanych producentów BOSCH KNECHT MAN i koszt usługi na najwyższym poziomie powodują, że nasze pakiety wymiany oleju są najkorzystniejsze na rynku. Ceny wymiany oleju zaczynają się już od 99 zł dla większości popularnych modeli i wersji silnikowych, do 199 zł w przypadku silników o dużych pojemnościach.

            Cena zawiera:

(Ze względu na różnorodność silników wyślij zapytanie lub zadzwoń o cenę)

Układ chłodzenia

W ramach grupy "Układ chłodzenia" dajemy Ci do wyboru dwie usługi:

Kontrola układu chłodzenia - jeśli chcesz komfortowo podróżować swoim samochodem (ogrzewanie wnętrza), chcesz utrzymywać w dobrej kondyncji silnik Twojego samochodu czy chcesz mieć pewność, że w sezonie zimowym Twój płyn w układzie chłodzenia ma właściwą temperaturę krzepnięcia zleć nam kompleksową kontrolę. Dla Ciebie sprawdzimy:

 • szczelność układu,
 • jakość płynu (czystość i temperatura krzepnięcia),
 • działanie podstawowych elementów (wentylator, termostat, wskaźnik temperatury oraz nadmuch wewnętrzny).

Wymiana płynu w układzie chłodzenia - właściwa jakość płynu ma kolosalne znaczenie dla sprawności działania całego układu. Ta z biegiem eksploatacji ulega pogorszeniu, należy więc dbać o jego okresową wymianę.

Układ hamulcowy

W grupie pakietowej "Układ hamulcowy" oferujemy 3 podstawowe usługi:
 1. Kontrolę hamulców przód i tył - to usługa polegająca na kompleksowym sprawdzeniu prawidłowości działania jego działania, w trzech najważniejszych obszarach (elementy cierne, szczelność, stan i poziom płynu). Wykonanie kontroli zalecamy wszystkim kierowcom, którzy czują jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu układu (niestabilność samochodu, drgania, tarcie, etc.) Każda kontrola w SpecBox kończy się jazdą próbną wykonywaną przez nasz wykwalifikowany personel.

  Cena od 29zł

 2. Wymiana płynu hamulcowego - płyn hamulcowy jest płynem eksploatacyjnym, który musi podlegać okresowej wymianie. Cena tej usługi wskazana w formularzu obejmuje zarówno płyn, jak i koszt robocizny.

  Cena 125zł

 3. Wymiana klocków hamulcowych - wymiana klocków w serwisie  jest wykonywana zgodnie z zaleceniami producenta danej marki pojazdu.

            Cena od 45 zł

 

Umów Wizytę

Układ kierowniczy i zawieszenie

W grupie pakietowej "Układ kierowniczy" możesz wybrać Kontrolę zawieszenia i układu kierowniczego.

Wyraźne odgłosy pracy zawieszenia typu: stuk/skrzypienie, niestabilne zachowanie pojazdu przy pokonywaniu zakrętów, niesymetryczne zużycie ogumienia czy "ściąganie" w czasie jazdy na wprost, to objawy zużycia elementów tych układów. Koniecznie trzeba wtedy sprawdzić zawieszenie i układ kierowniczy. Zapraszamy do serwisu gdzie dokonamy:

 • Oceny stanu technicznego elementów obu układów,
 • Kontroli luzów w zawieszeniu przód i tył,
 • Kontroli luzów w układzie kierowniczym.

Każda kontrola kończy się jazdą próbną wykonywaną przez wykwalifikowany personel naszego serwisu.

Układ napędowy

W grupie "Układ napędowy" proponujemy usługę Wymiany sprzęgła.

W samochodach występują sprzęgła rozłączne cierne. Ich zasadniczym zadaniem jest złączanie i rozłączanie napędu między silnikiem, a skrzynią biegów. Elementem najcześciej ulegającym awarii są najczęściej okładziny cierne, co jest naturalnym efektem ich eksploatacji. W serwisie SpecBox dbamy o to, żeby wymiana tego elementu była skuteczna i nie generowała zbędnych kosztów w przyszłości. Dlatego nasza usługa obejmuje wymianę wszystkich elementów (tarcza, docisk, łożysko wyciskowe). Ponadto dbamy o to, aby nasze części pochodziły od renomonowych dostawców (m.in. Sachs, Luk, Valeo). Cena wskazana w formularzu zawiera oczywiście wszystkie niezbędne materiały i koszt usługi.

Zbieżność Geometria 3D HOFFMAN

Żadnej usterki w naszym aucie nie możemy lekceważyć, a tym bardziej źle ustawionej geometrii. Dlatego kontrolę ustawienia kół zaleca się przeprowadzać co rok. Skutkiem zaniedbania takiego profilaktycznego zabiegu może być niespodziewane zachowanie się samochodu na drodze np. wpadnięcie w poślizg lub nagłe opuszczenie wyznaczonego toru jazdy.

1.   Zbieżność przednia oś

                                                                                                                                        cena usługi: 100 zł

 

1a.  + Zbieżność tylna oś  (nie dotyczy tylnej belki)

                                                                                                                                                                          cena usługi: 60 zł

 

2.  Geometria (zbierzność pełna + kąty pochylenia)

                                                                                                                                                                     cena usługi: 200 zł 

Korzystamy z części: